Пятница, 14.08.2020, 07:31
Приветствую Вас Гость | RSS

Общеобразовательная школа І-ІІІ cтупеней №7

Приветствуем Вас на нашем сайте
Welcome

Знакомьтесь - новые книги

В книгах заключено особое очарование; книги вызывают в нас наслаждение: они разговаривают с нами, дают нам добрый совет. Они становятся живыми друзьями для нас.

                                                                                     Франческо Петрарка

 

         В художественный фонд библиотеки поступили новые книги:

          


   Рідна моя Україно! Цікаві сторінки вітчизняної історії та культурі для дітей і дорослих / Автор-укладач М.В. Богатиренко. – Донецьк: ТОВ ВКФ      

«БАО»,  2009. – 64 с.: іл. 

 Книжка знайомить юного читача з історією України, її багатою культурою. Видання висвітлює найважливіші аспекти сучасної української державності,

розповідає про природні багатства країни тощо.   Захоплива форма викладання, яскраві ілюстрації роблять видання корисним не тільки з пізнавальної, культурно-виховної точки зору.


Чудова енциклопедія маленького українця. 1 – 5 класи. Донецьк: ТОВ «ВКФ «БАО», 2011. 352с.: іл.

У цій книжці зібрано матеріали з історії України, народознавства, природознавства. Видання може бути використане як популярний довідник або як книжка для цікавого й пізнавального позакласного читання. Адресовано школярам, їхнім дбайливим батькам, учителям молодших класів.


Учусь, читаю, познаю. – Донецк: СПД «Кабдин», 2011г. –416с.

Книга станет надёжным помощником для учеников начальных классов при выборе произведений для внеклассного чтения. В сборник вошли лучшие образцы фольклора, замечательные произведения классиков детской литературы и современных писателей и поэтов. Сборник адресован младшим школьникам, их родителям и учителям начальных классов.


Костина Ю.А. Растения Украины: Цветная детская энциклопедия. – Донецк: ООО «ПФК «БАО», 2009. – 80с.: ил.

Эта красочная книга рассказывает о флоре различных климатических зон Украины, о ландшафтах, удивительных травах, цветах, кустарниках и деревьях, об охране окружающей среды. Издание адресовано младшим школьникам, их заботливым родителям и учителям начальных классов.


Моя Україна. Комплексний довідник. Х.: Веста: Видавництво «Ранок», 2008. 400с.

Довідник містить відомості про рослинний і тваринний світ України з урахуванням усіх кліматичних зон, про багатовікову культурну спадщину українського народу, а також про тисячолітню історію нашої країни. Окрему увагу приділено історії виникнення та розвитку стародавніх міст України.

Книга може бути корисною для школярів при вивченні шкільного курсу історії та біології, а також для всіх, хто цікавиться історією, культурою і природою України.


Зотова Н.В. Всё о выживании в школе.   Х.: Веста, 2010. – 64с.: илл.

Эта книга – доверительный разговор о подростке в стенах школы. Она рассказывает о том, как грамотно построить отношения с одноклассниками и учителями, как справиться с учебными проблемами, как стать признанным, любимым, уважаемым в классе и ещё много-много интересного. Главное – захотеть, поставить цель, увидеть перспективу. Книга адресована учащимся средних и старших классов.

Книга серії «На допомогу класному керівнику»


Ігнатова І. С. Символи Батьківщини. Тернопіль: Видавництво Астон, 2008. 64с.

Книга містить матеріали для проведення виховних заходів з ознайомлення учнівської молоді з історією виникнення та розвитку державної символіки.

Книги для учителів серії «Іду на урок»

Остапенко П. В. Усі видатні постаті історії України. Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС, 2008. 352с.

Довідник містить відомості про всі видатні постаті історії України. Стисла довідка про кожну видатну людину включає основні факти з її життя і діяльності. Крім того, в кінці кожної статті подається запропонована автором додаткова література з цієї теми. Алфавітний покажчик, якій розміщено в кінці довідника, допоможе швидко орієнтуватися в тексті. Книга для вчителів, школярів та всіх, хто цікавиться історією України.


Губарева Г.Г.  Усі видатні постаті всесвітньої історії. – Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС, 2008. – 352с.

Довідник містить відомості про всі видатні постаті всесвітньої історії. Стисла довідка про кожну видатну людину включає основні факти з її життя і діяльності. Крім того, в кінці кожної статті подається запропонована автором додаткова література з цієї теми. Алфавітний покажчик, якій розміщено в кінці довідника, допоможе швидко орієнтуватися в тексті. Книга для вчителів, школярів та всіх, хто цікавиться всесвітньою історією.


Зарудній Є.О. Усі міфи. – Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС, 2007. – 352с.

Книга пропонує сучасний погляд на міфологію та релігію. Розглянуті не тільки античні та скандинавські міфи, але й давньослов’янські, в тому числі й давньоукраїнські. Проаналізовано священні книги юдаїзму, християнства, ісламу. Книга для вчителів та учнів старших класів.


Усі зарубіжні письменники / Упоряд. О.Д. Міхільов та ін. – Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС, 2009. – 384с.: іл.

Довідник містить відомості про всіх зарубіжних письменників, твори яких вивчають з 5 до 11 класу. Стисла довідка про кожного автора включає основні відомості про творчість і життя, коротку характеристику програмних творів і список рекомендованої літератури. Довідник включає також словник літературознавчих термінів і понять, рекомендованих програмою.


Легенди. Притчі. Афоризми. / Упоряд. О.Я. Загоруйко. – Х.: ТОРСІНГ ПЛЮС, 2009. – 384с.

До видання увійшли народні й авторські легенди і притчі, а також афоризми відомих майстрів слова, суспільних діячів, істориків і філософів від давнини до сучасності. Добірка творів відповідає чинній шкільній програмі, а також включає твори для позакласного читання.

Поиск
Часы
Календарь
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вверх

Общеобразовательная школа №7